Stoly

Co lze očekávat od stolu?

Kromě klasicky jednoduché konstrukce splňující elementární účely odkládací plochy, lze od stolu očekávat i dávku argumentů skrývajících se v různých parametrech, jejichž důležitost se pro každého z nás může lišit, stejně tak, jako naše žebříčky hodnot.

Mohou to být prostor, pevnost, stabilita? Design, přesné rozměry či jiné požadavky? Ano. A proto Vám takové stoly nabízíme. Jsou totiž kované na míru!


Vyrábíme kované stoly a stolky nejen dle našeho zadání, ale i podle Vašich vlastních představ. Máte jedinečnou možnost vlastnit kvalitní, stabilní a pevný stůl s vysokou nosností a to vše zabalené v dokonalém designu!

Konferenční stolky:

Už Vás nebaví rádoby moderní, často prázdný až obyčejný, nicneříkající design, tolik chladných konferenčních stolků, že ani nedokáží zaujmout? Nevyhovující rozměry, málo prostoru a nepraktické rozmístění některých prvků má velikou šanci zapůsobit na Vaši návštěvu naprosto opačným dojmem, než jste zamýšleli.

Naše kované konferenční s čistým, decentním a moderním vzhledem jsou kované na míru přesně pro Vaše potřeby. Popírají všechna klišé a i díky stále rostoucímu zájmu o kovaný nýbytek, slaví obrosvké úspěchy, potvrzené našimi spokojenými zákazníky.

copyright: Kovářství Adámek