Kované postele

Postel je v dnešní době součástí života každého jednotlivého člověka v civilizovaném světě. To platí nejenom pro nás, ale i pro naše nejmenší, jednotlivce i páry, pro malé i velké spáče.

Moderní kovaná postel Kovaná postel Lidstvo postele provázejí již od pravěku a postupem času se tento druh nábytku sloužící převážně ke spaní zdokonaloval. A tak se postel z původně trávou vystlané podlahy izolující chlad ze zěmě vyvinula, přes zvířecí kožešiny až po klasickou podobu, jež všichni známe.

V posteli stráví někteří lidé téměr třetinu svého života. To je mnohem více než například v práci. Takto strávený čas je potřeba k regeneraci těla i mysli. Aby byl odpočinek co nejhodnotnější a budili jsme se ráno svěží, plní energie a síly, musí být spánek nejen přiměřeně dlouhý, ale také co nejkvalitnější. Na kvalitu spánku má mimo jiné z velké části vliv také kvalita postele. To je jeden z faktorů, které můžeme ovlivnit. Můžeme tedy kladně ovlivnit svůj spánek!

Postel, kov a dřevo, ... Obraz v čele postele Kromě postele samotné záleží hodnotný spánek také na kvalitní matraci a roštu. Postel se však dá považovat za samotný základ.

Aby Vás nejenom v noci nic nerušilo, je potřeba vybrat postel s kvalitní, pevnou a stabilní konstrukcí, která nevrže. Protože zájem o kvalitu spánku není jen chvilkovou záležitostí, měli bychom se zaměřit také na postele s dlouhou životností.

Umělecké kování na posteli Kvalitní postel:
- je vyrobena z masivních a plných materiálů (pevnost a stabilita konstrukce, životnost),
- měla by mít správné rozměry (ergonomie),
- správně zvolená postel by neměla mít prostor pod sebou koncipovaný jako odkládací prostor (špatný odvod vlhkosti od spodku matrace - plísně),
- měla by majiteli vyhovovat svým designem.

My takové postele vyrábíme již 17 let:
- nabízíme ručně kované, pevné a stabilní postele z kvalitních materiálů,
- každá postel je díky ruční práci originál,
- jsme schopni pro Vás vypracovat ojedinělý design dle Vašich i našich návrhů,
- včetně atypických rozměrů.

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás proto s jakýmkoli dotazem kontaktovat - kontaktní formulář.

copyright: Kovářství Adámek