Kované židle a lavice

Kované židle a stůl Kromě ideálního sedacího nábytku pro moderní interiér i exteriér s dlouhou životností mohou kované židle plnit také funkci originálního doplňku.

S židlemi se shledáváme doma, ve škole i v práci, ale i u lékaře, v kině či divadle a na spoustě dalších místech. Může se tak stát, že někteří z nás často prosedí převážnou většinu dne. Volba té správné židle se tak stává obtížnější záležitostí, než se může na první pohled zdát.

Hlavními parametry by mohli být pohodlí, tvar, který podporuje správné držení těla, životnost a vzhled.

V naší kovárně vyrábíme ručně kované židle. Ty mají sedací plochu a opěrátko dle Vaší volby buď s kovovým výpletem, proutím, dřevem či čalouněním. Je tak možné optimálně dosáhnout Vámi požadovaného vzhledu a komfortu. Kromě široké palety barev a nátěrů jsme schopni zajistit také žárové zinkování vhodné například pro venkovní posezení na terasách, dvorech, balkonech či zahradách, chránící kov před rzí. Úprava žárovým zinkováním dokáže až několikanásobně prodloužit životnost kovových produktů využívaných pro venkovní účely.


Kované židle a stůlJsme výrobci - po konzultaci s Vámi jsme schopni upravit rozměry, tvar či design židle a další parametry dle Vašich představ tak, aby Vaše židle co nejvěrněji splňovala všechny Vaše nároky. Dle zadaných požadavků jsme po sléze schopni vytvořit například kovaný stůl ve stejném designu a Vy tak získáte naprosto jedinečný nábytek, který má životnost několik desetiletí.


Díky tomu jsme pro Vás schopni vyrobit a dodat nejen kované židle a lavice ideální pro Váš dům,
byt či zahradu, ale také pro Vaše podniky a restaurace.
To potvrzují naše reference.

Ukázky prací

Barová židle Kovaná židle Nastavitelné křeslo Kované křeslo Židle s opěradly Zahradní sedačka Lavice s plným výpletem Kovaná lavice

copyright: Kovářství Adámek